Informace k distanční výuce !!!

Vážení rodiče,
 
v důsledku přetrvávající nepříznivé epidemiologické situace a mimořádných opatření vlády ČR je výuka v Základní umělecké škole, Odry, p.o. od 23.3.2020 realizována distanční formou. Bližší informace byly všem zákonným zástupcům rozeslány na emaily prostřednictvím Klasifikace a vyučující vás kontaktovali k domluvě podrobností a možností výuky telefonicky. Distanční forma je v zásadě realizována těmito způsoby:
 
1. Videohovory přes aplikace (Skype, Viber, Messenger, Hangouts, Meet, WhatsApp apod.).
 
2. Zadávání úkolů přes email a zpětná kontrola 1x týdně telefonicky, nahrávky atd.
 
V případě nezájmu o tento alternativní způsob výuky máte možnost této nabídky samozřejmě nevyužít, v tomto případě pak vyučující tuto skutečnost zapíše do třídní knihy.
 
V případě, že nemáte možnost zajistit technické podmínky k zajištění online výuky, ozvěte se prosím na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či telefon: + 420 556 731 475 a pokusíme se Vám v rámci možností pomoci.
 
V případě, že nemáte doma nástroj a vaše děti cvičily ve škole, opět prosíme ozvěte se na výše uvedené kontakty.
Naším cílem není přidávat vám, rodičům, další náročnou práci s edukací dětí. Vaše děti jsou podle zkušenosti z pilotního týdne výuky skvělé a velice dobře se přizpůsobily novým podmínkám.
 
Děkujeme za vstřícnost a podporu při zavádění nových forem výuky a přeji nám všem brzký návrat do normálního průběhu života.
Radek Zajac, ředitel školy